Szablony WordPress dla hotelu

Usługi których szukają potencjalni klienci w Internecie, powinny dać się odnaleźć w tym Internecie. Dlatego koniecznością jest w takim przypadku posiadanie strony internetowej.

Strona internetowa dla hotelu powinna nie tylko być atrakcyjna wizualnie (zatrzymać klienta nowoczesnym wyglądem), ale również bardzo funkcjonalna. Wszystkie istotne informacje powinny być łatwe do odnalezienia. Bardzo ważna jest strona główna, na której powinny znaleźć się najważniejsze informacje (kontakt, rezerwacja, może opinie, zalety, kilka zdjęć, itp.), a często zdarza się, że na stronie głównej jest tylko irytujący slider.

Jeżeli decydujemy się stworzyć stronę hotelu na podstawie gotowego szablonu, to z całą pewnością powinien to być szablon Premium. Unikniemy w ten sposób konieczności pozostawienia linka w stopce do darmowego szablonu (co jest bardzo nieprofesjonalne w przypadku poważnych firm). Szablony premium posiadają bardzo dużo funkcjonalnych rozwiązań (np. system rezerwacji, prezentacja pokojów, strona kontaktu, galeria, opinie, itp.) dostosowanych do przeznaczenia szablonu. Bardzo dużą zaletą jest również profesjonalnych support, do którego można napisać w przypadku problemów (każdy szablon premium taki support posiada). Kolejną zaletą są częste aktualizacja, czyli dochodzą nowe funkcjonalności, poprawiane są ewentualne błędy, szablon dostosowywany jest do najnowszych wersji WordPress, itd.

Poniżej prezentacja szablonów WordPress dla hotelu. Oczywiście wszystkie szablony są dostosowane do urządzeń mobilnych.

Soho Hotel (szczegółowy opis)

szablon wordpress Soho Hotel

Nice Hotel (szczegółowy opis)

szablon WordPress Nice Hotel

GuestHouse (szczegółowy opis)

wordpress szablon dla hotelu GuestHouse

The Place (szczegółowy opis)

szablon hotelu the place

Nation Hotel (szczegółowy opis)

Bardzo ładny, nowoczesny i funkcjonalny szablon dla hotelu.

nowoczesny szablon wordpress Nation Hotel

Viva Hotel (szczegółowy opis)

Szablon posiadający wszystkie potrzebne funkcjonalności do stworzenie strony dla hotelu. Jednocześnie nietypowy układ na stronie głównej.

szablon wordpress Viva Hotel

Vierra (szczegółowy opis)

W wersji podstawowej na stronie głównej znajduje się tylko obrazek albo slider z wyświetlanymi informacjami o hotelu. Wiem, że niektórzy takie szablony lubią, ja rekomenduję wersję rozszerzoną strony głównej, którą można również zobaczyć na demo szablonu.

Vierra szablon wordpress dla hotelu

Queen Hotel (szczegółowy opis)

Klasyczny, przejrzysty szablon który wielu na pewno przypadnie do gustu.

Queen Hotel szablon wordpress

Dodaj komentarz, opinię, propozycję...